Witamy w naszym nowym sklepie! Sklep czynny od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30 Zapraszamy!
+48 604 802 447 biuro@izomarket.pl | LOGOWANIE / REJESTRACJA
Do góry
0
KOSZYK

0.0 zł

Jesteś tutaj: HomeArtykuły

Artykuły

Zaprawy szybkowiążące w systemach uszczelnień

Zaprawy szybkowiążące w systemach uszczelnień

Zaprawy szybkowiążące w systemach uszczelnień odgrywają bardzo istotną rolę. Za sprawą bardzo szybkiego wiązania mieszanki te pozwalają na uzyskanie mocnego połączenia z podłożem. Z ich pomocą da się błyskawicznie uszczelnić przecieki wody, w tym również pod ciśnieniem. Produkty te sprawdzają się zwłaszcza w miejscach, które wymagają szybkiego tempa prac naprawczo–uszczelniających. Szeroki wybór zapraw tego typu oferuje IzoMarket.

czytaj więcej...
Kity uszczelniające

Kity uszczelniające

Kity uszczelniające to specjalnie przygotowane gęste masy plastyczne do wypełniania szpar i szczelin. Wyroby te mogą posłużyć do uszczelniania nieruchomych połączeń o znacznym luzie, a także łączenia elementów przygotowywanych za pomocą dużych spoin. Do tego rodzaju materiałów zalicza się bardzo szeroka grupa produktów, które w wielu przypadkach bazują na mieszankach różnych składników. Wyroby przeznaczone do uszczelniania znajdziesz w ofercie naszego sklepu Izomarket.

czytaj więcej...
Izolacja bitumiczna

Izolacja bitumiczna

Izolacja bitumiczna pozwala na wykonanie trwałego uszczelnienia. Materiały wykorzystywane w tym celu to mieszaniny bitumów i wody, czyli emulsje bitumiczne modyfikowane tworzywami sztucznymi. Ze względu na łatwość aplikacji na powierzchnie o różnorodnych kształtach najczęściej stosowane są do wykonania pionowych izolacji przeciwwilgociowych. Ich wykorzystanie pozwala na utworzenie szczelnej, bezspoinowej powłoki ochronnej.

czytaj więcej...
Pakery Iniekcyjne

Pakery Iniekcyjne

Pakery iniekcyjne to specjalne akcesoria do przeprowadzania iniekcji budowlanych, mające postać jednokierunkowych zaworów. Ich zastosowanie pozwala na połączenie elementów budowlanych z pompą iniekcyjną, co ma szczególne znaczenie dla efektywności procesu ciśnieniowego tłoczenia środków uszczelniających. Funkcję łączeniową spełnia kalamitka, która może być szpiczasta lub płaska. W zależności od specyfiki obiektu używanego środka iniekcyjnego i przewidywanego ciśnienia roboczego zastosować można iniektory różnego typu.

czytaj więcej...

IZOMARKET sp. z o.o. sp.k.

Strońska 6B, 50-540 Wrocław
woj. dolnośląskie
tel.: +48 71 795 07 26
tel.: +48 604 802 447
tel.: +48 531 402 265
e-mail: biuro@izomarket.pl

godziny otwarcia biura
poniedziałek – piątek 7.30 – 15.30

NIP: 899-287-93-00
REGON: 386003210
KRS: 0000839957
IZOMARKET © 2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone